Samsung/ 64GB/ USB 3.2/ USB-C/ Modrá

Úložiště USB-C na cestách; Jeden externí SSD, na který uložíte vše. Ergonomicky navržený a přizpůsobený pro všudypřítomný port USB Type-C™. Tento elegantní přenosný disk s podporou Samsung NAND flash kombinuje spolehlivý výkon s flexibilitou a možností použití na více zařízeních. Výkon ... více
Objednací kód: 2055180462
Kód výrobce: MUF-64DA/APC
Výrobce: SAMSUNG
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: skladem eshop
Cena bez DPH: 337 Kč
Cena s DPH: 408 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Úložiště USB-C na cestách
Jeden externí SSD, na který uložíte vše. Ergonomicky navržený a přizpůsobený pro všudypřítomný port USB Type-C™. Tento elegantní přenosný disk s podporou Samsung NAND flash kombinuje spolehlivý výkon s flexibilitou a možností použití na více zařízeních.

Výkon a rychlost
Proč byste měli volit mezi výkonem a spolehlivostí? Tento rychlý a výkonný SSD přenese 4 GB souborů za pouhých 11 sekund s rychlostí čtení až 400 MB/s USB 3.2 Gen. 1 a je také zpětně kompatibilní s USB 3.0/2.0. Toto je NAND flash paměť Samsung, špičková kvalita v akci.

Prohlášení moderního stylu
Tento USB-C disk nejen dobře vypadá, ale nabízí i skvělý výkon. Super tenké pouzdro s tajemným modrým povrchem mluví samo za sebe. Type-C™ má praktickou oboustrannou zástrčku, takže jej můžete bez námahy zapojit do všech svých zařízení. Velké soubory můžete přenášet stylově a snadno.

Všestranná konektivita
USB-C je v dnešní době normou a stejně tak i vaše úložiště. Tento praktický kapesní disk je kompatibilní se všemi vašimi zařízeními, včetně notebooků, tabletů, chytrých telefonů a fotoaparátů, a lze jej používat kdekoli. Nabízí až 256 GB úložné kapacity, takže dostatek místa pro 63 730 fotografií nebo až 12 hodin 4K videa.

Robustní a spolehlivé
Vaše soubory jsou v bezpečí, ať jste kdekoli. Samsung je lídrem v oblasti flash pamětí, díky čemuž je Type-C™ spolehlivým SSD pro ukládání vašich cenných dat. Pouzdro je odolné vůči vodě, nárazu, magnetickým polím, extrémním teplotám a rentgenovému záření a také je dodáváno s 5letou omezenou zárukou.

Typ produktu: USB Type-C™ Flash Drive

Kapacita: 64 GB
Aplikace: PC, Notebook, Mobilní telefon, Tablet atd.

Rozhraní: USB 3.2 Gen. 1 (zpětně kompatibilní s USB 3.0/2.0)

Rychlost: Až 300 MB/s rychlost čtení při použití USB 3.2 Gen. 1

Konektor: USB Type-C

Záruka: Omezená záruka 5 let

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka + modelová řada Samsung
Formát
Typ paměťové karty Flash USB
Adaptér (redukce) v balení Ne
Výkon a kapacita
Kapacita paměťové karty 64GB
Rychlost
Přesná rychlost čtení (MB/s) 300
Přesná rychlost zápisu (MB/s) 30
Rychlost čtení (MB/s) 251 - 300 MB/s
Rychlost zápisu (MB/s) Do 30 MB/s
Třída rychlosti SD karet Není
Rozhraní
Rozhraní (USB) USB 3.2
Typ konektoru USB-C
Ostatní
Barva Modrá