Samsung Ochranný kryt s klávesnicí Tab S7/ S8 Black

Ochranné pouzdro s klávesnicí (Tab S7); •Ochrana a produktivita v jednom, •Prostor pro uložení pera S Pen; Štíhlý a lehký design; Vylepšete tvar svého tabletu s tenkou a lehkou klávesnicí ochranného krytu. Nainstaluje se pouhým přicvaknutím – kryt jednoduše obalte kolem tabletu ... více
Objednací kód: 95SGP8482
Kód výrobce: EF-DT630UBEGEU
Výrobce: SAMSUNG
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem eshop
Cena bez DPH: 3 059 Kč
Cena s DPH: 3 701 Kč
Porovnání Oblíbené

Ochranné pouzdro s klávesnicí (Tab S7)

  • Ochrana a produktivita v jednom
  • Prostor pro uložení pera S Pen

Štíhlý a lehký design

Vylepšete tvar svého tabletu s tenkou a lehkou klávesnicí ochranného krytu. Nainstaluje se pouhým přicvaknutím – kryt jednoduše obalte kolem tabletu jako přebal knihy a magnety jej už budou držet na místě. Zahrnuje dokonce i přihrádku pro pohodlné uložení pera S Pen.

Klíč k produktivitě

Připojte se až ke třem zařízením pomocí bezdrátového sdílení klávesnice. Prostřednictvím Bluetooth můžete s klávesnicí psát na vašem telefonu nebo jiném tabletu, přestože zůstává připojena k vašemu tabletu jako výhradnímu zařízení. A pro realistický zážitek můžete precizně psát na velké obrazovce za použití Samsung DeX jako na PC.

Sbohem, mikroby

Klávesnice ochranného krytu s antimikrobiálním povrchem zamezuje mikrobiálnímu růstu, a pomáhá tak chránit před 99 % bakterií. Takže se při práci ani hraní nemusíte tolik obávat nečistot.

Podepřete tablet a užívejte si sledování

Opřete si svůj tablet a zažijte větší pohodlí při streamování, gamingu i vyřizování emailů. Jednoduše rozbalte ochranný kryt s klávesnicí a váš tablet vám nabídne pohled pod úhlem 60 °, čímž nezatěžuje krk – ať už lenošíte doma na gauči nebo pracujete z kavárny.

Kompatibilní modely: Galaxy Tab S7
Obsah balení: Ochranný kryt s klávesnicí, Rychlý průvodce startem
Rozhraní: POGO
Počet kláves: 65
Systémové požadavky: Android 5.0 a vyšší
Rozměry (Š × V × H): 254,4 × 14,0 × 177,0 mm
Váha: 274 g

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Barva klávesnice Černá
Pouzdro pro modelovou řadu Samsung Galaxy Tab S7
Typ pouzdra Ochranný kryt s klávesnicí
Barva pouzdra Černá