BT-5000C - 3x inkoust (C,M,Y)

Výhodné balení lahviček Brother BT5000CLVAL s azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Každá barevná inkoustová lahvička vytiskne až 5000 stran. Hledáte inkoust, který nabízí perfektní výkon při každém tisku? Výhodné balení Brother BT5000CLVAL (včetně lahviček s azurovým, žlutým a purpurov ... více
Objednací kód: 31701165
Kód výrobce: BT5000CLVAL
Výrobce: BROTHER
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: skladem eshop
Cena bez DPH: 304 Kč
Cena s DPH: 368 Kč
Porovnání Oblíbené

Výhodné balení lahviček Brother BT5000CLVAL s azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Každá barevná inkoustová lahvička vytiskne až 5000 stran.

Hledáte inkoust, který nabízí perfektní výkon při každém tisku? Výhodné balení Brother BT5000CLVAL (včetně lahviček s azurovým, žlutým a purpurovým inkoustem), s vlastnostmi odolnými proti vyblednutí barev zaručuje hladký, spolehlivý a vysoce kvalitní tisk od prvního do posledního výtisku. Naše dokonale vyvážené inkousty zajistí, že vaše tiskárna bude fungovat co nejlépe.

Společnost Brother zvažuje dopad na životní prostředí v každé fázi životního cyklu našich produktů, čímž snižuje množství odpadu na skládkách. Veškerý náš hardware a spotřební materiál je vyroben tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí.

-|CZ|SK|EN
Typ
Typ spotřebního materiálu Lahvičky a tuhé inkousty
Barva a provedení
Barva Více barev (Multicolor)